Dom

Nanyang Xinda Electro-Mechanical Co., Ltd.

profil firmy

Nanyang Xinda Electro-Mechanical Co., Ltd z siedzibą w historycznym i kulturalnym mieście: Nanyang w prowincji Henan, jest profesjonalnym eksporterem maszyn budowlanych, który został uruchomiony i wspierany przez lokalnych dealerów 4S XCMG, LONKING itp.

Odkąd nasza firma została założona w oparciu o przewagę XCMG, który jest nr 1 chińskim producentem maszyn budowlanych, nieustannie wprowadzamy chińskie doskonałe przedsiębiorstwa maszyn budowlanych i ich produkty na rynki międzynarodowe, takie jak Changlin, Lonking, Shantui, SDLG, YTO itp.

Nie tylko sprawiamy, że coraz więcej międzynarodowych klientów zna i aprobuje nasze produkty, ale także stopniowo budujemy przyjaźń z klientami maszyn budowlanych na całym świecie.Nasze mocne strony to: (i) piętnastoletnie doświadczenie zawodowe w handlu międzynarodowym oraz bogata wiedza w zakresie maszyn budowlanych i przemysłu ciężkiego, co pozwala nam przetwarzać zapytania klientów w produkty końcowe i eksportować je do wielu krajów i regionów bez barier;(ii) Dobrze wykształcony i przyjazny zespół sprzedaży z wizją międzynarodową, którego członkowie mówią płynnie w wielu językach, takich jak angielski, hiszpański, portugalski, rosyjski, arabski, francuski itp.;(iii) Silna, długoterminowa współpraca z różnymi czołowymi producentami, zapewniająca, że ​​wszystkie nasze produkty są oryginalne i nowe w konkurencyjnej cenie;(iv) Doskonałe usługi logistyczne (morskie, lotnicze, kolejowe lub drogowe), zapewniające terminowe dostawy przesyłek na całym świecie;(v) Kompleksowa obsługa posprzedażna, w tym roczna gwarancja, dostawa części zamiennych, instalacja i konserwacja oraz szkolenia;(vi) Fachowo zarządzany system ERP i dobrze skoordynowany system kontroli jakości w celu spełnienia różnych wymagań klientów.

Zdobyliśmy dobrą reputację dzięki niezawodnej jakości, konkurencyjnej cenie i doskonałej obsłudze posprzedażnej.Nasze przychody z eksportu stale rosną każdego roku, a nasze produkty dotarły już do prawie 100 krajów na kontynentach Ameryki Południowej, Afryki, Bliskiego Wschodu, Australii, Rosji, Azji Środkowej, Azji Południowej, Azji Południowo-Wschodniej i Europy Wschodniej.Mamy nadzieję, że będziemy współpracować, rozwijać się razem i budować z Państwem dobrą przyszłość.Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji o naszych produktach i usługach.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Nanyang Xinda Electro-Mechanical Co., Ltd. znajduje się w mieście Nanyang w prowincji Henan, słynnym mieście historycznym i kulturalnym. Założona w 2012 roku, ponieważ nasza firma została założona w celu kontynuowania doskonałych chińskich maszyn budowlanych i produktów wprowadzanych na rynek międzynarodowy, jak zwykle Lin, Long Engineering, Shantui, SDLG, YTO i tak dalej, nie tylko zwiększamy międzynarodowe uznanie naszych klientów zrozumienie produktów i stopniowe nawiązywanie przyjaźni z globalnymi klientami maszyn budowlanych.

img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

marki : XDEM

Ilość pracowników : 15~20

Coroczne wyprzedaże : 150w-200w

Rok założenia : 2012

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Nanyang Xinda Electro-Mechanical Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Nanyang Xinda Electro-Mechanical Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Nanyang Xinda Electro-Mechanical Co., Ltd. Certyfikaty